ویندوز 10 میتواند این کار را انجام دهد

این شبیه ساز دیگر برای استفاده از برنامه های اندروید در ویندوز 10 است که به صورت یک ارائه شده است گزینه بسیار سریع و سبک و اینکه عملکرد فوق العاده ای به ما می دهد، بنابراین گزینه خوبی برای بررسی است. ضمنا باید به این نکته توجه داشته باشید که فعال کردن قابلیتها مخفی در ویندوز ۱۱ ممکن است مشکلاتی برای سیستم شما ایجاد کند، بنابراین توصیه ما این است که تا زمان عرضه رسمی این قابلیت صبر کنید. بنابراین می توانیم از آن در برنامه های کاربردی دیگری مانند گوگل کروم، که از قبل نصب شده است. بهروزرسانی کیفی هم شامل وصلههایی است که باگها و مشکلات امنیتی را برطرف میکند.

Advanced Optionویندوز ۱۰ پرو یک گام جلوتر میرود و به شما اجازه میدهد بهروزرسانی خصوصیات و بهروزرسانی امنیتی را برای چند روز بهتعویق بیندازید. اگر مشکلی دارید به ما اطلاع دهید. اگر با خطای بوت که همان ارور bootmgr is missing هنگام نصب ویندوز یا لود ویندوز مواجه شده اید تا انتهای این مطلب با انزل وب همراه باشید تا روش های کاربردی حل مشکل ویندوز بوت منیجر ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و.. مایکروسافت ساخت RTM برای Windows 10 20H1 یا نسخه ۲۰۰۴ را در دسامبر ۲۰۱۹ بازگرداند. این امکان خصیصهای عالی برای آزمایش سیستمعاملها یا نصب نرمافزار در محیطی امن و بدون ریسک روی سیستمعامل واقعی شما است.نسخههای جدیدتر ویندوز ۱۰ نیز ابزار دیگری بهنام Windows Sandbox دارد که امکان میدهد کپی تمیز از ویندوز ۱۰ را باز کنید؛ بهطوریکه وقتی آن را ببندید، ویندوز ریست میشود.

دلیل مهم برای انتخاب ویندوز ۱۰ هوم یا پرو هزینه است. این ویژگی ویندوز ۱۰ پرو را میتوانید در کنترل پنل با عنوان BitLocker Drive Encryption پیدا کنید. این کنترل پنل قابلیت نصب بر روی تمامی سیستم عاملها را دارد که ویندوز نیز جزء آنها میباشد. در سیستم عامل ویندوز 10 نیز از لینوکس کمک می گیریم و Buildozer را نصب خواهیم کرد. اگر وارد بخش خاصی از هر برنامه ای شویم، می توانیم آن را نصب کنیم و پس از اتمام نصب، یک اعلان در گوشه سمت راست پایین ویندوز 10 مشاهده خواهیم کرد.

در پایین یک داک با Application Center به عنوان داریم جایگزینی برای فروشگاه Google Play، دسترسی به برنامه های بیشتر و سایر ابزارهای خاص Bluestacks. در هر تب Bluestacks، در پایین یک علامت داریم نوار ابزار در سمت چپ دکمه های مربوط به پس زدن Yخانه. مایکروسافت امکان نصب برنامه های اندروید روی ویندوز 11 را به طور پیش فرض و با استفاده از ترفندی خاصی ارائه کرده اما برای نصب و اجرای برنامه های اندرویدی روی ویندوز 10 این قابلیت از پیش تعیین شده ارائه نمیشود و باید از ترفندهای دیگری استفاده کرد. Remote Desktopاگر ویندوز ۱۰ هوم دارید، میتوانید این ویژگی را با نرمافزارهای مشابه رایگان مانند TeamViewe به کامپیوتر خود بیاورید.۲.

BitLocker ابزاری ساده و قدرتمند است که به سیستمعامل اضافه شده است؛ بااینحال، کاربران ویندوز ۱۰ هوم میتوانند نرمافزارهای رایگانی مانند VeraCrypt را برای رمزگذاری روی ویندوز ۱۰ نصب و استفاده کنید.۳. مشکلات بوجود آمده در دیسک سخت (Hard Disk)- مشکل در کابل های اتصال هارد درایو به سیستم بطوری که کابل شل شده باشد یا آسیب دیده باشد. نکته مهم دیگر تعداد کانکشنهای همزمان است، در صورتی که یک کانکشن شبکه وایرلس Ad-Hoc ایجاد کردید برای اتصال بعدی باید ارتباط فعلی را قطع کنید، در غیر این صورت ارتباط بطور خود به خود حذف میشود. اگر نمی خواهید گوشی خود را روت کنید و سیستم عامل خود را بصورت کلی حذف کنید، پیشنهاد ما به شما این است که از یک شبیه ساز ویندوز استفاده کنید.

در این حالت می توانید این فایل را پاک کرده و سپس سیستم خود را ری استارت کنید تا فایل دوباره ساخته شود. هنگامی که ما هر برنامه ای را از فروشگاه Google Play یا از فروشگاه خود Bluestacks یا با یک فایل APK. با بالا آمدن اولین تصویر، یکی از کلیدهای F10 یا Delete و یا Esc را فشار دهید. نصب می کنیم، به طور خودکار در لیست برنامه های نصب شده در بخشی که در بالا ذکر کردیم، مطابق با صفحه اصلی اصلی ظاهر می شود. در سمت راست بالا یک سری دیگر از دسترسی های ویژه وجود دارد.

و در سمت راست ما کلید نگاشت، دسترسی به پیکربندی کنترل های بازی، گزینه ای را داریم بزرگنمایی، تنظیم غیرفعال کردن نشانگر در بازی ها، برنامه بومی برای صفحه ضبط، چرخش صفحه، حالت تمام صفحه، تنظیمات خدمات مکان، دسترسی به اسکرین شات ها و آخرین گزینه برای شبیه سازی تکان دادن دستگاه. MEmu به ما امکان می دهد تا دکمه ها را نقشه برداری کنیم، به طوری که کنترل ها به دلخواه ما تنظیم می شوند، اگرچه به طور کلی استفاده از برنامه ها با ماوس و صفحه کلید مشکلی ایجاد نمی کند.

یک کامپیوتر رومیزی داریم که میخواهیم سیستمعامل Windows ۱۰/۱۱ را روی آن به صورت غیرقانونی و رایگان استفاده کنیم. Bluestacks مانند هر برنامه ای در رایانه دانلود می شود، به شکل .فایل اجرایی یا فایل اجرایی این یک برنامه یا یک برنامه کاربردی است که باید آن را به روش معمولی نصب کنیم. در زمان آپدیت ویندوز 10، اگر خطایی با کد 0xC1900101 شروع شود به این معنی است که مشکلی در تنظیمات فعلی وجود دارد. شاید برخی کاربران علاقهمند باشند که به جای ارتقا به ویندوز 11، ویندوز 10 فعلی خود را به شکل و شمایل ویندوز 11 درآورند و رابط کاربری جدیدی شبیه به آن را در اختیار داشته باشند.

خوشبختانه طراحی جدید فایل اکسپلورر در ویندوز 11 یکدست و سادهتر شده و آیکونها مینیمالتر و جذابتر شدهاند.در قسمت هدر فایل اکسپلورر دیگر از آن دکمههای بزرگ با طراحیهای ناهمگون خبری نیست و حالا فقط پرکاربردترین تسکها، از جمله کات، کپی و پاک کردن فایلها، در این بخش جای گرفتهاند و سایر گزینهها از جمله Properties و Options زیر منوی سهنقطه پنهان شدهاند. از جمله چیزهای جالب، زیرا بازی ها و برنامه های اندرویدی برای ویندوز 10 وجود دارد که در رایانه بیشتر از تلفن همراه لذت می برند. اما به نوعی بیشتر شبیه به یک مرورگر وب دسکتاپ است تا رابط کاربری موبایل یا تبلت اندروید.

انجمنی به نام Renegade Project پیش از این Windows ۱۰ و Windows ۱۱ مایکروسافت را برای دستگاههایی با تراشه Snapdragon ۸۴۵ پورت کرده بود. امکاناتی از قبیل Windows To Go ( اجرای ویندوز از روی Flash ) و SecureBoot و Hyper-V در این نسخه از ویندوز پیاده سازی شده است . روی Windows Update کلیک کنید. برای استفاده از این امکان میتوانید مسیر زیر را بروید و در Pause Update تاریخ بهروزرسانی را مشخص کنید.

همچنین با کلیک بر روی آیکون سه نقطه در کنار استوری اخبار و انتخاب گزینه Manage interests نیز میتوانید به این بخش دسترسی پیدا کنید. 3. در صورتی که ویندوز کنونی شما عادی بوده و می خواهید ویندوز را به تمایل شخصی خودتان به صورت UEFI نصب کنید. این ویژگی به شما امکان میدهد با استفاده از کامپیوتر دیگری به کامپیوتر خود متصل شوید و آن را طوری کنترل کنید که انگار روبهروی آن نشستهاید. این شبیه ساز به شما این امکان را می دهد که چندین برنامه را همزمان در چندین تب باز کنید. و به محض راه اندازی کامپیوتر، در پنجره خودش باز می شود چندین برگه.

بر اساس گزارش androidauthority، اندروید ۱۳ در نگاه اول یک به روز رسانی بزرگی به نظر نمیرسد و دارای انتخابگر عکس ایمن، نمادهای موضوعی و مجوز وای فای جدید است. مینی کاشیهای جدید در منوی استارت هنوز برای ورودی لمسی مناسب هستند. 1. از منوی start گزینه Run را انتخاب کرده و در قسمت باز عبارت msinfo32 را تایپ کنید. به بخش Background apps permissions اسکرول کنید و “Never” را با استفاده از منوی کشویی موجود در زیر انتخاب کنید.

نقاط بلواستکس، دسترسی به مرکز اطلاع رسانی، تنظیمات حساب Bluestacks و تنظیمات بیشتر. یک میز وجود دارد، جایی که ما به Play Store دسترسی داریم، جایی که ما در حساب خود ثبت نام می کنیم. در یک رایانه با ویندوز 10اگرچه مستقیماً نه، اما می توانیم برنامه های اندروید را نیز نصب و استفاده کنیم. اما اگر عبارت Domain را در این بخش دیدید، در این صورت رایانه شما روی یک دامنه قرار دارد. گام دو: لیستی از درایوهای رایانه خود را در ابزار Defrag مشاهده کنید و هارد دیسکی که می خواهید آن را defrag کنید، انتخاب کنید. همانطور که دیدید به راحتی میتوانید هر کلید یا مقدار را در رجیستری تغییر دهید.

با این حال، اگر واقعاً به این واقعیت پایبند باشیم از برنامه های اندروید در ویندوز 10 استفاده کنید، بهترین گزینه ای که داریم شبیه سازی است. و بسیاری از گزینه های دیگر مانند کنترل عملکرد شبیه ساز، تغییر زبان برنامه یا کنترل داده های کاربر شبیه ساز. بنابراین، به عنوان مثال، ما می توانیم کامپیوتر خود را با دوبوت و در هر راه اندازی، بین اندروید یا ویندوز 10 را انتخاب کنید. طبق گزارشات، این ویژگی به دلیل بهبود پشتیبانی اندروید ۱۳ از مجازی سازی امکان پذیر شده است.

اطلاعات نشان میدهد که گوگل تلاش زیادی را برای ایجاد یک چارچوب مجازی سازی بهبود یافته انجام میدهد که میتواند در انواع دستگاههای اندرویدی اجرا شود. این کار برای استفاده از وبسایتهای قدیمی مناسب است که در مرورگرهای مدرن کار نمیکند.ابزار دیگری که میتواند موردتوجه کاربران عادی قرار گیرد، دسترسی اختصاصی است که امکان میدهد تا یک حساب را روی دستگاه محدود کنید تا فقط از یک اپلیکیشن خاص استفاده کند. گرچه ممکن است بعضی از ویژگیهای مذکور برایتان وسوسهکننده باشد، دلایلی هم وجود دارد که نشان میدهد ارتقای ویندوز ۱۰ هوم به پرو برای برخی افراد سودی ندارد.۱. لیستی از اینها را به ما می دهد برنامه های نصب شده و نواری از برنامه های پیشنهادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید