رفع سریع مشکل نصب نشدن تلگرام در گوشی اندروید و ویندوز

به طور کل میتوان گفت مدیران ویکی پدیا هر زمانی که اراده کنند می تواند مقالاتی را حذف کنند اما در بلاک چین خود کاربران شبکه، مالک اصلی پایگاه داده هستند و اطلاعات از بلاک چین پاک نمی شود. الآن موضوع اصلی کشور خود تلگرام است. خرمآبادی: بله وزارت ارشاد تا الآن چنین اقدامی نکرده علتش هم این است که در فضای مجازی در حال حاضر شاید بیش از یک میلیون وبگاه ایرانی داریم که اگر بخواهند طبق قانون مطبوعات و طبق مصوبه هیئت وزیران در مورد ساماندهی پایگاههای اطلاعرسانی عمل بکنند باید همه مردم را ملزم به این کار کنند ولی عملا امکانش وجود نداشت.

شاید یکی از دلایل این تأخیر میزان استقبال مردم از این شبکه اجتماعی است. سوالی که باید در انتهای این مقاله به آن پاسخ دهیم این است که آیا تلگرام X امن است؟ گفتیم لازم نیست فیلتر بشود بگویید سرورهایش را تا زمانی که صاحب شبکههای اجتماعی بومی و داخلی میشویم داخل بیاورد تا مقامات انتظامی و قضایی جمهوری اسلامی بتوانند به راحتی و طبق مقررات بر آن نظارت کنند ولی متأسفانه تلگرام زیر بار نرفت و اعضاء کارگروه هم نسبت به این موضوع عکسالعمل آنچنانی نشان ندادند. کارگروه تعیین مصادیق تشکیل جلسه داد و دادستان محترم سابق کل کشور گفت که این مصوبه اجرا بشود آقایان گفتند نخیر چون ما شبکه اجتماعی داخلی که جایگزین تلگرام باشد نداریم با فیلترش موافق نیستیم.

دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در خصوص بحث فیلترینگ تلگرام و موانع موجود بر سر راه آن توضیحاتی ارائه داد. سپس یک پیام به تلگرام شما ارسال شده و حاوی یک کد است که باید آن را یادداشت کنید تا در سایت وارد کنید. این سایت از اردیبهشت 97 داخل ایران فیلتر است، برای دسترسی به ان باید آی پی ایران و تغییر بدید و علت باز نشدن سایت هم بخاطر همین است. با کمک این مسنجر میتوانید بدون نیاز به تغییر آی پی و نرم افزار های جانبی از تلگرام بدون قعط شدن و سرعت بالا استفاده کنید.

تلگرام. دانلود تلگرام پی سی Telegram PC 1.2.2. 1.2.2. ۰۱ خرداد ۱۳۹۶. تنظیمات جدید برای دانلود خودکار. البته ظاهر زیبا و جدید تلگرام ایکس را نمی توان ندید گرفت.ویژگی های ظاهری برنامه تغییر پیدا کرده است و شما با محیط کاربری بسیار زیبایی مواجه خواهید شد. ما این وظیفه را انجام میدهیم و هر روز رصد میکنیم و بیش از چندین مرتبه کانالهای زیادی را به وزارت ارتباطات به عنوان مجری دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اعلام کرده ایم و گفته ایم این موارد را به مدیر تلگرام اعلام کنید تا فیلتر کند. برای فیلترینگ کانال هایی که قوانین ایرانی را نقض می کنند از طرف کارگروه چه اقدامی صورت گرفته است؟

وگرنه کانالهای ایرانی چه 2000 عضو داشته باشند چه 5000 عضو این مشکلی ایجاد نکرده، مشکل این است که الآن تلگرام کلا قوانین جمهوری اسلامی را رعایت نمیکند. موضوعی که الآن مطرح کردند تا کانالهای بالای 5000 عضو باید مجوز بگیرند والا غیرقانونی هستند، این مقررات وجود داشته و چیز جدیدی نیست. خرمآبادی: در مورد تلگرام باید گفت در حال حاضر با توجه به اینکه مدیر تلگرام خود را مقید به اجرای تمامی دستورهای قضایی و قوانین جمهوری اسلامی ایران نمیداند لذا همه کانال های غیرقانونی و مجرمانه بطور کامل فیلتر نمی شوند.

MoboPlus – موبوپلاس یکی از برنامه های جانبی و تکمیل کننده برنامه محبوب موبوگرام می باشد که این برنامه توسط گروه برنامه نویس ایرانی هانیستا برای نسخه اصلی موبوگرام ارائه شده است تا کاربران موبوگرام بتوانند تم( پوسته) و فونت برنامه موبوگرام خود را تغییر بدهند و محیط موبوگرام خود را از حالت یکنواختی و تکراری خارج کنند.بدون شک موبوگرام جز محبوب ترین و کامل ترین نسخه های غیررسمی تلگرام می باشد که با توجه به امکانات بسیاری کاربردی نسبت به نسخه اصلی تلگرام و محیط کاملا فارسی به محبوبیت زیادی در بین کاربران خود دست یافته است و اگر شما هم از کاربران موبوگرام هستید به شما پیشنهاد میکنیم حتما برنامه موبوپلاس را نیز دانلود و نصب کنید تا بتوانید محیط موبوگرام خود را شخصی سازی کنید و با کمک موبوپلاس برای موبوگرام خود یک پوسته اختصاصی بسازید و حتی اگر دوست داشته باشید می توانید پوسته خود را برای دوستانتان هم ارسال کنید تا ان هم از تمی که شما ساخته اید استفاده کنند.قابل ذکر هست که موبوپلاس علاوه بر قابلیت شخصی سازی پوسته موبوگرام دارای قابلیت های دیگری نیز هست، قابلیت حذف اکانت موبوگرام،قابلیت تغییر فونت موبوگرام،استفاده از شکلک های قدیمی تلگرام و بسیاری از ویژگی های کاربردی دیگر که به شما کمک میکند تا از موبوگرام خود لذت ببرید!

یکی از مشکلاتی که در خیلی از نسخههای غیررسمی وجود دارد، آپدیت با تاخیر آنهاست که باعث شده دیرتر به امکانات جدیدی که به نسخه اصلی افزوده میشود دسترسی پیدا کنید که این موضوع برای بسیاری خوشایند نیست؛ اما از جمله نکات قوت این برنامه که باعث محبوبیت آن شده، آپدیتهای سریع آن است که این موضوع در کنار افزوده شدن قابلیتها و بهبودهای نسخه اصلی، باعث پایداری و عدم مشکل در اتصال شما میشود. داشتن نسخه ی دسکتاپ نیز از دیگر مزایای هاتگرام بود که بسیاری از کاربران را در استفاده از این تلگرام غیر رسمی ترغیب می کرد.

تلگرام اکس افزون بر دارا بودن امکانات پیشفرض نسخه رسمی تلگرام، دارای یک سری امکانات دیگر برای سهولت کار و استفاده کاربردیتر میباشد. معمولا کانال هایی که با محوریت اطلاعات عمومی یا آموزش ترفندهای مختلف دست به فعالیت می زنند، تمرکز خود را روی یک بخش می گذارند. باشگاه خبرنگاران: فیلترینگ تلگرام موضوعی است که هر از گاهی تیتر یک روزنامهها و خبرگزاریها را به خود اختصاص میدهد. در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مصوب شد که اگر تلگرام مقررات جمهوری اسلامی را رعایت نکند ظرف یک ماه کلا بسته شود.

محتویات مجرمانه عبارتند از محتویات مبتذل و مستهجن که اخلاق و عفت عمومی جامعه را جریحهدار میکند، محتویات علیه مقدسات اسلامی، محتویات علیه نظم و امنیت جامعه و انواع مصادیق مجرمانهای که کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مصوب کرده که اینگونه موارد نباید در فضای مجازی کشور منتشر شود متاسفانه الآن بهوفور در داخل تلگرام دیده میشود. برای مثال در نظر بگیرید که با شخصی هزاران پیام رد و بدل کرده باشید؛ جستجو و پیدا کردن یک پیام خاص در متن گفتگو ممکن است دشوار باشد.

آیا امکان بستن و فیلتر کردن یک کانال خاص در تلگرام در ایران وجود دارد؟ آنها اعلام کردند. ولی مشکل این است که مجموعه تلگرام و مدیران تلگرام خودشان را مقید به اجرای قوانین جمهوری اسلامی ایران نمیدانند. ما الآن در تلگرام کانالهایی داریم مثل کانال منافقین که علیه نظام جمهوری اسلامی در حال فعالیت است. مشکل فضای مجازی کشور این است که تعدادی از کانالها و پایگاههای اینترنتی صراحتاً قوانین جمهوری اسلامی را زیر پا میگذارند و با آنها برخورد نمیشود. یک نکته دیگر را هم بگویم و آن اینکه پیشنویس این مصوبه شورای عالی فضای مجازی بدون اطلاع قبلی اعضاء در جلسه مطرح شده است.

امکان چت صوتی: در صورتی که ادمین گروه قابلیت voice chat را فعال کند، اعضای آن این امکان را خواهند داشت تا در هر زمانی که می خواهند وارد چت صوتی شوند و یا از آن خارج شوند. واقعا محیط گرافیکی نسخه ویندوز عالی هست و اصلا هم نیازی نیست اکانت شما در گوشیتون هم فعال باشد، میتونید تا دهها تلگرام و در لپتاپ خود داشته باشید و هر وقت خواستید بروزرسانی کنید و از آن لذت ببرید. ویژگی های کاربردی دیگر که در نسخه اصلی وجود ندارد اپلیکیشن Telegram Plus Messenger هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.4 از 5.0 است که جدیدترین و آخرین نسخه آن را به درخواست دوستان و کاربران عزیز برای شما قرار داده ایم که برروی همه دستگاه های اندرویدی نصب و اجرا میشود.

دیدگاهتان را بنویسید