دانلود تلگرام اصلی با لینک مستقیم • دانلود رایگان

اما حالا خبر می رسد که تلگرام دیگر در روسیه کار نمیکند و دلیل آن کاملا مشخص است، چرا که روسیه با فشار بر شرکت گوگل و آمازون، خواستار این شد که سرویسهای Domain fronting خود را تعطیل کنند، چرا که تلگرامی که در روسیه منتشر شد، برای عبور از فیلترینگ از سرویسهای ابری گوگل و آمازون استفاده میکرد. اما این یک اشتباست، تلگرامی که در روسیه عرضه شد تنها یک نسخه ویژه با قابلیت استفاده از پراکسی داخلی بود که روسیها توانستند با استفاده از آن از فیلترینگ عبور کنند و به گفته رسانههای روسی، دولت روسیه حدود 18 میلیون آی پی را مسدود کرد تا تلگرام را از کار بیاندازد اما موفق نشد.

از ویژگیهای جالب دیگر پیام رسان X Plus Messenger می توان به مخفی کردن پیام و چت، رمز گذاشتن بر روی چتها، قابلیت رسم شکل و نقاشی در بخش چت، جداسازی گروهها، کانالها و یوزرها در تبهای جداگانه و اضافه شدن تب favorite یا برگزیدهها اشاره کرد. همانند تلگرام طلایی که بدون فیلترشکن هم اکنون در کشور قابل استفاده می باشد فیلگرام هم بدون فیلترشکن قابلیت اتصال به سرورهای تلگرام را دارد. از جمله قابلیت های اضافه ایست که فیلگرام نسبت به تلگرام اصلی دارد. از همین رو گوگل و امازون برای جلوگیری از اختلال در سرویسهای اصلی خود، به ترتیب و بدون گفتن دلیل اصلی اعلام کردند که دیگر این سرویس را ارائه نخواهند کرد و چیزی نگذشت که تلگرام در روسیه از کار افتاد و تلگرام ضد فیلتر نیز اثر نکرد.

شایان ذکر است که از نظر علمی هیچگونه اطلاعاتی وجود ندارد که بتواند ثابت کند فناوری بلاک چین میتواند یک سیستم را غیر قابل فیلتر کند، درست است که در بلاک چین امنیت بسیار بالاست و نمیتوان به راحتی سیستم را از کار انداخت و یا آی پی مسدود کرد، اما ISPهای یک کشور میتوانند با بستن پورت سرویسی که از بلاک چین استفاده میکند، به کلی آن را از کار بیاندازند. از همین رو، زمانی که تلگرام اعلام کرد قصد دارد از فناوری بلاک چین استفاده کند و ارز خود را تحت عنوان Gram به فروش برساند، بسیاری از کارشناسان حتی در برنامه های تلویزیون این موضوع را اعلام کردند که در این صورت تلگرام غیر قابل فیلتر خواهد شد و امکان مسدودسازی آن وجود نخواهد داشت!

این موضوع مهمی است که مطمئن باشید از یک پیام رسان امن استفاده می کنید که با استفاده از پیام های رمزنگاری شده ، به هیچ یک از اطلاعات شما دسترسی ندارد و تنها کار انتقال آن را به صورت رمزنگاری شده و ناخوانا انجام می دهد. در حالی که همه از طریق یک سیستم رمزنگاری شده یه یک دیگر متصل هستند و در صورت متفاوت بودن یک حلقه، باقی دستگاه ها آن را شناسایی خواهند کرد. بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزهای رمزنگاری شده از همین روش استفاده می کنند.

یکی از جالب ترین قابلیت هایی که پس از نصب تلگرام طلایی مشاهده خواهید کرد جستجوگر حرفه ای این برنامه می باشد که امکان جستجو در تمام کانال ها حتی مواردی کع عضو نیستید را در اختیارتان می گذارد. توجه کنید این روش تست شده است و اکنون بهترین روش و پایدار ترین روش و ارزان ترین روش برای جذب ممبر تلگرام همین روش است! تلگرام به عنوان محبوب ترین پیام رسان تاریخ ایران، مدتی است به دستور مقامات از دسترس خارج شده و کاربران بسیاری منتظر ارائهی یک نسخهی غیر قابل فیلتر از سوی کمپانی تلگرام هستند.

دارد و از ویژگی های قابل توجه آن بدون فیلتر بودن آن است. این در حالی است که موسس تلگرام، پاول دورف هیچگاه از ارائه یک نسخه غیر قابل فیلتر از تلگرام بر روی بستر بلاک چین سخن نگفته و در توییتر خود اعلام کرده که تمامی وب سایتهایی که ارز گرم را عرضه میکنند کلاهبردار هستند! تلگرام X برای iOS به طور کامل در Swift نوشته شده است و به طور قابل توجهی سبک تر، سریع تر و با کارایی باتری بهتری نسبت به برنامه اصلی تلگرام و با Objective C نوشته شده است. هاتگرام و تلگرام طلایی از نسخه اصلی تلگرام مستقل شدند.

تلگرام موبو از api (رابط کاربری) نسخه اصلی این پیام رسان استفاده می کند. برنامه تلگرام طلایی دارای امکانات فراتر از تلگرام نسخه اصلی می باشد که با استفاده از آن امکانات جدید مانند دسته بندی چت ها، حالت روح، انتخاب فونت، فوروارد بدون نقل قول و… 1 – تعویض عکس و نام پروفایل شما : مانند عکس زیر روی Setting بالای نرم افزار کلیک کنید ، مانند تصویر زیر طبق فلش ها برای تعویض نام و عکس پروفایل کلیک نمایید. این برنامه همچنین دارای بسیاری از قابلیت های دیگر است که ما در زیر بخشی از آنها را ذکر خواهیم کرد.

بعد از اینکه تلگرام نیز در ایران فیلتر شد ،نسخه های غیر رسمی زیادی منتشر گردید که البته قابلیت های زیادتری داشته اند. با ارائه این دستور قعطی بودن مسئله فیلتر شدن تلگرام امری کاملا بدیهی است. همانند موبوگرام، عضویت در کانال مای تلگرام برای کسانی که برنامه را دارند اجباری است. از آنجایی که تلگرام این قابلیت را در نقطهی کوری از اپلیکیشن قرار داده است، ممکن است متوجه آن نشوید. قابلیت های برنامه تلگرام موبایل برای دانلود اماده شده است. 10- اگر گزینه لست سین را در تلگرام مخفی کنید چه اتفاقی می افتد؟

موبو ویژگی های پیشرفته تر و گسترده تری را نسبت به پیام رسان های مشابه (تلگرام های طلایی) برای کاربران خود فراهم می کند. و توانسته نظر کاربران سراسر جهان را به سمت خودش جلب نماید! هرچند مقامهای قضایی باید در خصوص ادامه فعالیت این پیام رسانها تصمیم بگیرند و مرکز ملی فضای مجازی فقط نظر خود را به این مقامهای قضایی اعلام کرده است. از همین رو شایعات فراوانی در این باره در فضای مجازی منتشر میشود و جالب اینجاست که حتی کارشناسهایی نیز آنها را تایید میکنند! شما همچنین در منو همبرگری که در سمت چپ قرار دارد یک گزینه برای فعال کردن سریع حالت شب (Night Mode) خواهید یافت و حرکات کشویی فراوانی نیز برای ناوبری بهتر به تلگرام ایکس اضافه شده است.

هاتگرام و طلاگرام تا چه زمانی فعال هستند؟ در این محصول ما روش های ساخت پروکسی تلگرام را آموزش داده ایم و تا ۷۰ درصد آن را ضد فیلتر کرده ایم با قرار دادن پروکسی اسپانسر افرادی که از پروکسی شما استفاده میکنند وارد کانال شما خواهند شد و میتوانید روزانه بالای ۱۰ هزار ممبر بگیرید ! فیلترشکن برای تلگرام یا دانلود فیلتر شکن رایگان ؛ مراقب این جمله باشید. روش دوم استفاده از تِلِ پروکسی یا پروکسی تلگرام میباشد . برای عضویت در کانال پروکسی تلگرام میتوانید روی Proxy MTProto724 بزنید یا اسم آن را در تلگرام جستجو کنید سپس عضو یا join شوید.

اما بر خلاف اخبار بی منبع گذشته که شایعه فیلتر تلگرام را منتشر می کردند این بار از سوی این منبع معتبر این خبر اعلام شده است. در ادامه با پاسخ به علت فیلتر تلگرام با شما همراه هستیم. توسط رباتها کاربران میتوانند اتصالی را بین وبسایتهای خبری شان و هستهٔ اصلی تلگرام توسط api تلگرام ایجاد نمایند تا از این طریق اخبار را به صورت مستقیم به ربات شان بیفزایند. برای مثال اگر اپلیکیشن پیام رسانی از فناوری بلاک چین استفاده کند و شما اطلاعاتی از طریق آن برای کسی ارسال کنید، این اطلاعات توسط یک پروتکل اختصاصی به سمت چند کاربر که از همان اپلیکیشن استفاده میکنند ارسال میشود و پردازش آن توسط دستگاه آنها انجام خواهد شد.

این ارزها بر روی بستر بلاک چین قرار دارند و تعداد زیادی ماینر سیستم خود را برای پردازش اطلاعات به شبکهی آنها اختصاص میدهند و در ازای آن پول مجازی دریافت میکنند! این بخشی از عمده مشکلات کاربرانی است که مشکلات پیش آمده را با مرکز موبایل کمک در میان گذاشتهاند. بعد از اتمام ضبط یا خاتمه استریم زنده، فایل ویدیویی مستقیماً در پیامهای ذخیره شده ادمین (Saved Messages) آپلود میشود. اما خب متاسفانه بعد از بارگیری و دانلود فایل فایل باز نمیشه و هیچی ب هیچی!

خب برای فهمیدنش کافیست آیدی خود را با اکانت دیگر سرچ کنید، اگر وجود نداشت که علت حذف خودکار به دلیل تنظیمات بخش Privasy and Security است که یک گزینه برای پاک شدن خودکار وجود دارد 1ماه تا یک سال قابل تغییر است. آپدیت نسخه ۸.۵ برنامه تلگرام به تازگی منتشر شده و برای تمامی کاربران قابل دریافت است. ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی در جمعی از خبرنگاران عنوان کرد زمانی که فیلترینگ تلگرام انجام شد، برای اینکه سازوکار مناسبی برای انتقال مردم از پیام رسان تلگرام به سمت پیام رسانهای داخلی فراهم شود، به نسخههای غیر رسمی موفق تلگرام نظیر هاتگرام و طلاگرام (تلگرام طلایی) تا شهریور 97 مجوز فعالیت داده شد که البته مهلت فعالیت آنها برای مستقل شدن از تلگرام تا پایان آذرماه 97 تمدید شد، اما اخیرا مسئولان این دو پیام رسان عنوان کردهاند که از نسخه اصلی تلگرام جدا شده و به صورت آزمایشی به استقلال رسیدهاند.

ابوالحسن فیروزآبادی در خصوص پایان فعالیت هاتگرام و طلاگرام عنوان کرد به این دو پیام رسان مهلت دادهایم تا پایان آذر ماه از نسخه اصلی جدا شوند و خبری که درخصوص مهلت فعالیت آنها تا پایان سال عنوان شده است، صحت ندارد. دبیر شورای عالی فضای مجازی اعلام کرد نسخههای غیررسمی تلگرام تا پایان آذرماه 97 باید به طور کامل از تلگرام جدا شوند. نیکلای دورف با ایجاد رمز سرتاسری در گفتگوهایش امنیت تلگرام را به مقدار چشم گیری افزایش داده که بتواند آسایش خاطر کاربران را فراهم سازد و افرا بتوانند با دیگران چت کنند و در فضای مجازی ارتباط داشته باشند.

همچنین عرضهی عمومی ارز گرم فعلا متوقف شده و حتی پاول دورف ایرانی ها را در لیست تحریم خود قرار داده است، چرا که اعلام کرده شهرواندان ایران و چند کشور تحت تحریمهای بینالمللی، امکان استفاده و خرید و فروش گرم را نخواهند داشت. بسیاری بر این باورند که پاول دورف یک نسخه از تلگرام با فناوری بلاک چین را در اختیار شهروندارن روسیه قرار داد، تا آنها توانستند به راحتی از فیلترینگ اعمال شده در این کشور عبور کنند. اولین نکته ای که می توان به آن اشاره داشت این است که این نسخه از تلگرام که به تلگرام دی آر معروف است، توسط شرکت تلگرام معرفی نشده و سازنده آن گروهی به نام Moonshot Group است.

دیدگاهتان را بنویسید