آموزش نصب ویندوز 10 از روی فلش [تصویری]

متاسفانه هیچ یک از دو نسخه شبیه ساز مذکور به طور رایگان عرضه نشدهاند و این مسئله از اصلیترین نقاط ضعف آن محسوب میشود. در پایین این آیکونها، دو بخش Screen timeout settings (تنظیماتِ زمانِ خاموش شدن نور صفحه نمایش) و Screen saver settings (تنظیمات محافظ صفحه نمایش) قرار دارند. در ویندوز ۸.۱ امکان تنظیم «زمان خاموش شدن صفحه نمایش» و «زمان به خواب رفتن دستگاه» در دو حالت (سیستم در حال کار با برق و سیستم در حال کار با باتری) وجود داشت که در ویندوز ۱۰ این ویژگی حذف شده است (مثلا در ویندوز ۸.۱ می توانستید انتخاب کنید که وقتی سیستم با برق کار میکند پس از ۳۰ دقیقه به خواب برود و وقتی با باتری کار میکند (به منظور صرفه جویی و جلوگیری از اتلاف انرژی باتری) پس از ۵ دقیقه به خواب برود که این تمایز بین دو حالت در ویندوز ۱۰ وجود ندارد و همانطور که در شکل زیر مشخص است به جای ۴ گزینه که در ویندوز ۸ بود در اینجا فقط دو گزینه دارید).

ضمن اینکه من در این پست به طریقی که بلد بودم عرض کردم که این کار شدنی نیست پس وقت تون رو برای انجام اینکار تلف نکنید ! در صورت بروز چنین اتفاقی ممکن است لازم باشد تا فرآیند ارتقا را بصورت دستی انجام دهید. نقاط زمانی بازگردانی را میتوان به صورت دستی یا خودکار ایجاد کرد. با وجود این، خودتان نیز میتوانید به صورت دستی آنها را بهینهسازی کنید. اگر میخواهید ویندوز 11 را روی کامپیوتر خود آزمایش کنید اما نمیخواهید با جایگزینی یک سیستم عامل ناپایدار به جای ویندوز ۱۰، داده خود را به خطر بیندازید، یکی از بهترین روشها استفاده از ماشین مجازی خواهد بود.

اگر روی گوشیتان مجموعه آفیس را داشته باشید، میتوانید آیتمهای مختلف موجود در تایم لاین را که مربوط به این مجموعه است ( Word، Excel، PowerPoint) و حتی صفحات وب را بر روی گوشی خود باز کنید. سیستم شما مجدد راه اندازی شده و بازگردانی را انجام میدهد. با این حال ، قبل از انجام این کار ، شما باید از برخی از جوانب مثبت و منفی آگاه باشید. اما اگر نصب نیست، قبل از هر کاری نرمافزار Your Phone را از لینک زیر روی ویندوز ۱۰ نصب کنید.

در فرمی که ظاهر میشود علت بازگشت خود به نسخه قبلی را انتخاب کنید و برای ادامه بر روی دکمه Next کلیک کنید. گزینههای موجود در بخش Recovery برای مواقعی که سیستم با مشکل مواجه میشود. زومیت یک سایت تخصصی در حوزهی فناوری است، خواهشمند است از بحثهای سیاسی در بخش دیدگاهها پرهیز کنید.5. با استفاده از این برنامه میتوانید با استفاده از USB یا وایفای گوشی خود را به میکروفون کامپیوتر تبدیل کنید. اگر برنامه PC Health Check خطایی ایجاد کند، می توانید ویندوز 10 کامپیوتر را اجرا کنید. اگر فایل های خود را به صورت کامل پاک نکرده باشید، می توانید آنها را در Recycle Bin پیدا کنید.

این آیکونها تعاملی و قابل کلیک نیستند و به طور خلاصه صرفا شما را در جریان بهروزرسانیهای انجام شده قرار میدهند. توجه: برای انجام این عملیات باید با حساب کاربری مدیر (ادمین) وارد سیستم شوید. اگر ویندوز PIN/رمزعبورتان را خواست، رمز را وارد کرده و Sign in را بزنید تا مابقی مراحل را طی کنید. ۵- در سمت چپ بر روی High Contrast (تباین بالا) کلیک کنید و از منوی کشویی سمت راست یکی از تمهای با تباین بالا را انتخاب کنید.

برای دیدن تک تک حروف و کلمات از نزدیک، میتوانید بخشهایی از صفحه را با استفاده از Magnifier (ذرهبین) بزرگنمایی کنید (گزینه دوم در سمت چپ تصویر فوق) یا میتوانید با انتخاب گزینه high contrast scheme (تباین بالا)، متونِ روی صفحه نمایش را با وضوح بیشتری ببینید. یکی از مهمترین بخشهای اصلاح شده آن زبانه Performance است که اطلاعات جالبی پیرامون 60 ثانیه اخیر سیستم شامل وضعیت پردازنده، حافظه، دیسکها و شبکه را ارائه میکند . پس از آن تمامی اپلیکیشن ها و بازی های موجود در پلی استور برای دانلود در دسترس شما قرار می گیرند. 3. در این مرحله اپلیکیشن می خواهد به روت گوشی دسترسی داشته باشد .

از همه مهمتر، سایر تنظیمات شما بین کامپیوترهای مختلف همگام سازی نخواهد شد و دسترسی به محیط ابری اسکای درایو از طریق ویندوز ۱۰ محدود خواهد بود. وقتی به پریز برق یا باتری اضافی دسترسی ندارید، برای افزایش مدت زمان کارکرد باتری حالت Energy Saver ویندوز ۱۰ به داد شما خواهد رسید. افزایش توجه به امکان شخصیسازی و سفارشیسازی ویندوز توسط کاربر مسئلهای بود که ویندوز ۸.۱ با خودش به ارمغان آورد و ویندوز ۱۰ این رویهی خوب را ادامه داده است. پنل نشان داده شده در تصویر فوق، حساب کاربریِ شخصی را که هم اکنون در حال استفاده از سیستم است نشان میدهد.

این عدد به این معناست که پس از رسیدن شارژ باتری به این مقدار، حالت صرفهجویی در انرژی فعال میشود. با استفاده از کنترلر های این برنامه می توانید سیستم خود را خاموش کرده، آن را روی حالت خواب قرار داده، مجدداً راه اندازی کنید و از حساب خود خارج شوید. بهترین قسمت این بخش نامگذاری ساده و قابل درک ابزارهای سیستم و ابزارهای جانبی است به گونهای که به راحتی و با نگاهی گذرا به فهرست این ابزارها میتوانید ابزاری را که به دنبال آن هستید پیدا کنید.

در این بخش، با استفاده از صفحهی Personalization (شخصیسازی) در قسمت Settings (تنظیمات) میتوانید کارکرد قفل صفحه نمایش را افزایش دهید. بخش تنظیمات ویندوز ۱۰ اکنون به شما امکان آن را میدهد که سرورهای DNS و تنظیمات DoH را پیکربندی کنید. مخصوصا که حجم آن نیز بسیار کم بوده و دریافت آن با استفاده از یک اینترنت عادی، بیش از 5 دقیقه به طول نخواهد انجامید. و میمو هنگام نصب سریع APK و برای دستگاه میزبان بسیار مفید است که فایلهای زیادی را نصب کند APK. ● در قسمت Charge level نیز عددی را انتخاب کنید.

رمزعبور جدیدتان را در قسمت New password (رمزعبور جدید) و Confirm new password (تایید رمزعبور جدید) وارد کنید و سپس کلید Enter را فشار دهید. رمزعبور فعلیتان را وارد کرده و بر روی Next کلیک کنید تا بقیه مراحل را طی کنید. اگر با مشکلی (چه عملکردی یا غیره) مواجه شدید، با انتخاب این گزینه طی یک فرآیند سریع ویندوز پاک شده و مجدد به شکل پیش فرض کارخانه نصب میشود و لذا نیازی نیست وقتتان را برای فرآیند طولانی نصب ویندوز از طریق دیسکهای راه انداز و USB درایوها تلف کنید و مهمتر از آن اینکه، برخلاف نسخههای قبلی سیستم عامل ویندوز، در ویندوز ۱۰ این فرآیند در زمان کمتری انجام میشود.

توجه: اطمینان حاصل کنید که قبل از اقدام به نصب ویندوز، از تمامی فایل های خود پشتیبان تهیه کرده اید تا داده های ارزشمند خود را از دست ندهید. نسخه نرم افزاری ویندوز خود را بارگیری کنید ، می خواهید نصب کنید. در حتات کلی عملکرد نسخههای بهروز شده ویندوز 10 و 11 تفاوتهای چندانی وجود ندارد. پس از انجام همه دستکاری ها ، یک نسخه کامل دریافت خواهید کرد نسخه اندروید 4.4.4 بر روی کامپیوتر شما یکی از ویژگی های اصلی برنامه ، عملکرد بالای آن است که برای سرعت کار و بارگیری مناسب است.

یعنی نه میتوانید فایلی را از روی آن حذف کنید، نه میتوانید فایلی را بر روی آن کپی کنید. به سادگی میتوانید یک کاشی زنده کوچک ایجاد کرده و آن را به گونهای سفارشیسازی کنید که به طور مرتب اطلاعات زندهی به روزرسانی شده را نشان دهد یا خیر. به ویژه به روزرسانی های مرتبط با درایورها که واقعا به افزایش سرعت و روان کار کردن سیستم کمک می کنند. درایوی را که میخواهید بهینهسازی شود انتخاب کنید و بر روی دکمه Analyze کلیک کنید تا ویندوز بررسی کند که آیا این درایو به بهینهسازی نیاز دارد یا خیر.

علاوه بر این، میتوانید مشخصات شبکههای بیسیم فعال مانند اسم شبکه (SSID)، پروتکل مورد استفاده، نوع رمزنگاری، آدرس IP و نیز مدل کارت شبکهی مورد استفاده و سازنده آن را نیز پیدا کنید. در قسمت Background میتوانید یک پس زمینه جدید را انتخاب کرده و از آن به عنوان پسزمینه قفل صفحه نمایش استفاده کنید. در پنل سمت راست در قسمت Your Family بر روی Add a family member کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید