آموزش تبدیل گوشی به موس و کیبورد کامپیوتر (به روش ساده)

هرچند، احتمالا در سیستمهایی که حافظه رم بالایی دارند، این مسئله چندان مشکلساز نخواهد شد. شبیه ساز KoPlayer به طور اختصاصی بر روی مسئله گیمینگ و اجرای بازی های اندرویدی در کامپیوتر تمرکز داشته و این موضوع سبب شده که توجه ویژهای به آن شود. این مسئله بیشتر زمانی آزاردهنده است که بخواهید سیستم را ریاستارت کنید اما قادر به انجام این کار نباشید! ویندوز مدت زیادی است که از macOS پیشی گرفته است چرا که به شما امکان را میدهد که پنجرههای برنامه را روی صفحه مرتب کنید، و این شکاف با گزینه جدید Snap Layouts ویندوز 11 بیشتر میشود.

این نسخه از اندروید 13 هر چند کاملا ابتدایی است و احتمالا بسیاری از ویژگیهای نسخه نهایی اندروید 13 را نداشته باشد اما امکان اجرای سیستم عاملهای دیگری در کنار اندروید را به کاربران میدهد. به دلیل کوچک بودن کلید بهتر است از ناخن یا انتها مداد استفاده نمایید. پس از اینکه ترتیب بوت سیستم خود را به نحوی تغییر دادید که سیستم ابتدا از طریق درایو USB بوت شود، می توانید نسبت به نصب ویندوز با استفاده از درایو USB خود اقدام نمایید. در پایان و زمانی که ابزار داخلی ویندوز موفق به پیدا کردن شیوه رفع مشکل شد، Apply this fix را انتخاب نمایید.

اگر پردازنده شما از برند AMD باشد، باید به دنبال فعال کردن PSP fTPM در بایوس باشید؛ این مورد برای پردازندههای اینتل با همان عنوان TPM در بایوس نمایش داده میشود. در ادامه باید دیسک ویندوز 10 خود را در داخل کامپیوتر قرار داده و یا اینکه فلش USB حاوی سیستمعامل قابل بوت را به رایانه خود متصل کنید. Widgets یک فید قابل تنظیم با هوش مصنوعی است و اطلاعاتی مانند اخبار، آب و هوا، تقویم و لیست کارها را به شما نشان میدهد. از آنجایی که این برنامه به صورت بی سیم کار می کند، میزان تاخیر قابل توجهی هم موقع کار کردن با آن وجود دارد.

ری استارت کردن سیستم نیز یکی دیگر از راههای عملی و البته ساده است. یکی از بزرگ ترین اهداف این پروژه این بود که ویندوز از یک سیستم عاملی که مردم به آن نیاز داشتند، به یک سیستم عامل که مردم به آن عشق می ورزند تبدیل شود. بهترین و آسان ترین راه حل این مشکلات، بوتیبل کردن فلش مموری در حالت صحیح و سپس بوت کردن آن جهت نصب ویندوز است که در این مطلب سعی در آموزش آن را داریم. البته، راههای دیگری هم برای جستجوی اطلاعات در ویندوز جدید مایکروسافت هست، ولی خیلی از افراد به این شیوه عادت کردهاند و این مشکل برای آنها واقعا آزادهنده است.

ویندوز جدید از قابلیت نصب در پسزمینه پشتیبانی میکند و سریعتر از قبل بهروز میشود. ویندوز ۱۱ کی عرضه میشود؟ با رفتن به صفحه تنظیمات Windows Update خود میتوانید بررسی کنید و ببینید که آیا ارتقاء ویندوز 11 برای دستگاه شما آماده است یا خیر. نکته : در پاراگراف بالا کلمه بایوس معادل هر دو عبارت BIOS و UEFI در نظر گرفته شده است. ۲ – BIOS Setup با انتخاب این گزینه وارد بایوس لپتاپ لنوو خواهید شد. با این کار، اعلانی در گوشی دریافت خواهید کرد که باید آن را تایید کنید.

5. بعد از اتمام کار، منوی استارت باید بهدرستی کار کند. ویندوز 11 به شما این امکان را میدهد که راحتتر دسکتاپهای مجازی مجزا برای هر بخش از لپتاپ خود ایجاد کنید و آنها را با تصاویر پس زمینه مختلف سفارشی کنید، بنابراین میتوانید یک دسکتاپ برای استفاده شخصی، محل کار، مدرسه، بازی یا هر چیز دیگری ایجاد کنید و به راحتی آن را تغییر دهید. پس از ورود به دسکتاپ میتوانید برای دریافت آپدیت ها از قسمت Setting بخش Windows Update اقدام کنید. به هر صورت، هر زمان که مشکلی برطرف شود یا مورد مهم دیگری وجود داشته باشد، این مقاله آپدیت خواهد شد.

همچنین این مقاله در طول زمان و پیدا شدن راه حلهای حدید، آپدیت خواهد شد. اگرچه این روش چندان جالب و منطقی نیست، اما تا زمان ارائه آپدیت های بعدی مایکروسافت میتواند مشکل را حل کند. در صفحات بعدی اطلاعات کاربری و تنظیمات حریم خصوصی را به دلخواه تکمیل کرده و برای ورود به دسکتاپ آماده شوید. گفتنیست فعلا یک نسخه از ویندوز 11 ارائه شده و احتمالا مواردی که در بالا به آنها اشاره کردهایم، در نسخههای بعدی برطرف خواهند شد. فعلا مایکروسافت در این مورد صحبتی نکرده، اما راه حلی وجود دارد که میتواند مشکل را به صورت موقتی حل کند.

همچنین یک کاربر می تواند بسته به سیستم عامل ویندوزی که از آن استفاده می کند ، عیب یاب Windows را دانلود کند. مایکروسافت از یک تراشه شش هستهای Snapdragon 808 به جای تراشه هشتهستهای Snapdragon 810 استفاده میکند. این به روزرسانی برخی از مشکلاتی را برطرف می کند که کاربران اج با آن ها دست و پنجه نرم می کردند. برخی افراد حتی از هنگ کردن ویندوز 11 نیز خبر دادهاند. برخی از کاربران در ارتباط با آلومگ از کار نکردن منوی استارت بعد از نصب ویندوز 11 خبر دادهاند. لبهها نسبت به قبل گردتر شدهاند و ظاهری مدرن به ویندوز ۱۱ دادهاند.

ویندوز ۱۱ با یک فایل اکسپلورر جدید با ظاهری مدرن و دوباره طراحی شده همراه است. گاهی اوقان ممکن است که این گزینه از پیش در این قسمت وجود داشته باشد؛ بنابراین اگر در هنگام ذخیره با اخطار مواجه شدید، گزینههای موجود را چک کنید و سپس کار را ادامه دهید. اگر ارتقای شما آماده است، گزینه دانلود و نصب باید نمایش داده شود اکنون میتوانید ویندوز 11 را روی سیستمتان دانلود و نصب کنید. و دیگری کار نکردن جستجو در منو استارت است البته مایکروسافت راه حلی نسبتا سخت برای این موضوع ارائه داده است، اما هنوز اعلام نشده که این مشکل چه زمانی برطرف خواهد شد.

به عنوان مثال نصب و اجرای بازی Among Us در موبایل رایگان است، اما برای انجام آن در کامپیوتر باید بازی را خریداری کنید. معمولا برای این کار باید به سراغ گزینهای تحت عنوان Save and Exit بروید. در اینجا لیستی پیش روی شما قرار میگیرد که در میان آنها باید به دنبال گزینهای تحت عنوان aunch folder windows in a separate process باشید. همچنین، قابلیت جدید بیصدا و باصدا کردن در نوار وظیفه برای تماسهای مایکروسافت تیمز دردسترس قرار میگیرد. بهلطف بهروزرسانی جدید میتوانید مستقیماً از نوار وظیفه، اپلیکیشن یا پنجرهای خاص را در تماسهای مایکروسافت تیمز بهاشتراک بگذارید.

اکنون با پنجرهای مواجه میشوید که حتما باید تیک پایین صفحه را بزنید و عملیات نصب را ادامه دهید. ھم اکنون لینک دریافت فایل ISO ویندوز ۱۰ برای مدت محدودی در دسترس عموم است. پس از بیش از یکسال دورکاری به واسطه شیوع کرونا، مایکروسافت تصمیم گرفته است تیمز (Teams) را در ویندوز ۱۱ ادغام کند. پس از این کار همه چیز باید بهطور معمول کار کند. بنابر نظراتی که کاربران در ذیل این ویدیو ثبت کردهاند، این روش میتواند مشکل را برطرف کند. ۹. پارتیشنی که میخواهید ویندوز روی آن نصب شود را انتخاب کنید و دکمه Delete را بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید